eko-dom

EKO-DOM jest firmą rodzinną istniejącą od 1996 roku. Firma w początkowym okresie działalności zajmowała się modernizacjami instalacji C.O. w budownictwie wielorodzinnym. Od 2003 roku rozszerzyła działalność o sprzedaż detaliczną i hurtową w branży grzewczo - sanitarnej. W wyniku współpracy z firmą SeCes-Pol i Elektronika S.A. podjęła produkcję pomp ciepła. Firma świadczy również szeroki zakres usług z branży grzewczo – sanitarnej:
montaż instalacji C.O. w oparciu o pompy ciepła własnej produkcji,
montaż instalacji wodno – kanalizacyjnej i gazowej,W chwili obecnej firma opracowuje projekt budowy elektrowni fotowoltaicznej na dachu swojej firmy. W ten sposób chcą zdobyć doświadczenie w dziedzinie fotowoltaiki, które następnie planują wykorzystać w oferowaniu klientom tego typu instalacji umożliwiających produkcję energii elektrycznej w oparciu o OZE.
Stabilne ceny, bogata oferta, wysoka jakość produktów, aktywna promocja, elastyczność w indywidualnym podejściu do klienta oraz dobre warunki współpracy sprawiają, że firma jest atrakcyjnym i wiarygodnym partnerem.

Kontakt

Zakład Usługowo-Handlowy "EKO–DOM"
86-300 Grudziądz
ul. Łyskowskiego 47
tel. (056) 46-10-308

www.ekodom-grudziadz.pl